3. ročník českého a slovenského obalového kongresu OBALKO

3. ročník českého a slovenského obalového kongresu OBALKO

Trvanie: 22. október 2015 - 23. október 2015
Miesto: Aquapalace Hotel Prague, Praha, Česko

Nenechajte si utiecť príležitosť stretnúť sa s viac ako 400 profesionálmi z oblasti obalového priemyslu, vymeniť si skúsenosti, spoznať novinky a nové trendy v tomto odvetví.
Riaditelia spoločností, riaditelia nákupu a obchodu, marketingoví riaditelia, brand manažéri, výrobní riaditelia, vedúci logistiky a ďalších odborníkov opäť stretnete na 3. ročníku kongresu OBALKO. Konferencia predstavuje ideálne miesto k rozprave o aktuálnom stave obalového priemyslu. Zároveň poskytuje účastníkom inšpiráciu pre ich budúce kroky v oblasti obalových materiálov a technológií.
Konferencia sa už tradične začne spoločnou dopoludňajšou sekciou, ktorej témy sa budú týkať udržateľnosti, ekologickým aspektom obalov a súčasným riešeniam na trhu.
Popoludňajšie sekcie budú zamerané na jednotlivé tematické oblasti podľa programu. Pomocou názorných ukážok a prípadových štúdií vás budeme inšpirovať, ako obaly môžu zlepšiť predajnosť, znížiť náklady a podpořriť ziskové marže.
Po konferenčnej časti sú všetci účastníci pozvaní na slávnostný galavečer, kde budú vyhlásení víťazi súťaže o najlepšie obalové riešenie roku 2015 – PACKSTAR. Jedná sa o novinku skupiny ATOZ Packaging, jedinú súťaž na trhu, kde obaly hodnotia priamo ich užívatelia. Viac informácií o súťaži nájdete na http://www.packstar.cz/.

Termín: 22. – 23. október 2015
Miesto: Aquapalace Hotel Prague, Praha
Viac info: http://www.obalko.cz/