4. ročník týždňa módy Unique Fashion Week

4. ročník týždňa módy Unique Fashion Week

Trvanie: 8. september 2014 - 14. september 2014
Miesto: Praha, Česko

Štvrtý ročník týždňa módy, v ktorého oficiálnom názve sa objavuje nové slovo „unique", prebehne v dňoch 8. – 14. septembra 2014. Je to v súlade s kampaňou We are Unique, We are Fashion, ktorá umožňuje mladým talentovaným návrhárom verejne sa prezentovať.
UFW tradične prináša množstvo módnych prehliadok, fashion talks, koktejlov a fashion party, ktoré potrvajú celý týždeň. Významne podporuje propagáciu českých a zahraničných módnych značiek a pomáha tak predaju ich kolekcií. Poskytuje priestor študentským prehliadkam a poskytuje účastníkom vzájomnú konfrontáciu a inšpiráciu. V tomto roku sa predstavia práce študentov týchto ateliérov významných vysokých škôl:  Ateliér Oděvní a textilní design Fakulty umění a designu Univerzity J. E. Purkyně z Ústí nad Labem, Ateliér Design oděvu Univerzity Tomáše Bati ze Zlína, Ateliér Design obuvi a módních doplňků Fakulty umění a designu Západočeské univerzity z Plzně a Ateliér odevného dizajnu Vysokej školy výtvarných umení z Bratislavy.
Týždenný módny maratón sa bude odohrávať v priestoroch pražského Slovanského domu, v rezidencii primátora hlavného mesta Prahy a v hoteli Boscolo.

Informácie: www.uniquefashionweek.com.
Program: http://www.uniquefashionweek.com/program/