A' Design Award & Competition

A' Design Award & Competition

Trvanie: 28. január 2014 - 28. február 2014
Miesto: Taliansko

Uzávierka: 28. 2. 2014.
A’ Design Award & Competition je prestížna medzinárodná súťaž oceneného dizajnu, ktorú uskutočňuje každoročne od roku 2009 talianska spoločnosť OMC D. S. SRL, člen medzinárodných organizácií ICOGRADA, ICSID, IFI a talianskej dizajnérskej asociácie ADI. 
Ocenenie A’ Design Award udeľuje najlepším dizajnérom 50-členná medzinárodná porota zložená zo špičkových odborníkov – pedagógov a absolventov príslušných vysokých škôl, publicistov a dizajnérov-profesionálov vo všetkých dizajnérskych disciplínach na základe nezávislého a anonymného hlasovania.

Hlavné súťažné kategórie:
1. Súťaže priemyselného dizajnu,
2 Súťaže grafického dizajnu,
3. Súťaže architektúry a interiérového dizajnu a
4. Súťaže umenia a techniky.  

Laureáti ceny A’ Design Award majú zaručenú publicitu a medzinárodné uznanie. Od organizátorov súťaže dostanú nielen exkluzívnu kovovú trofej, ale aj pozvanie na galavečer v Taliansku, prezentáciu na výstavách a plagát oceneného diela (formát A 2). Organizátori zabezpečia aj kvalitný katalóg, preklad víťazného projektu do viac ako 20 jazykov, prípravu tlačových a PR materiálov, ktoré budú k dispozícii novinárom. Víťazi tiež budú mať možnosť používať logo A’ Design Award vo svojich materiáloch.
Súťaž najlepších dizajnérskych produktov, konceptov a služieb podporuje inovatívnosť, použitie nových technológií a kreativitu v dizajne. Súťažné projekty nesmú byť staršie ako 10 rokov. Doteraz sa jej zúčastnilo 30 000 účastníkov zo 150 krajín. Výsledky súťaže budú uverejnené 15. 4. 2014.

Prezentácia doterajších ocenení A’ Design je k dispozícii na webe: www.whatisadesignaward.com a http://www.designinternational.org v 33 jazykoch.
Bližšie informácie a prihlášky: support@adesignaward.com alebo http://www.adesignaward.com/call-for-entries.html.

Viac: http://ww.designaward.com/.