Dyzajn market Festival Praha

Dyzajn market Festival Praha

Trvanie: 1. august 2015 - 2. august 2015
Miesto: Střelecký ostrov na Vltave, Praha, Česko

Dyzajn market Festival - predajná výstava autorskej tvorby dizajnérov spojená s festivalom na Streleckom ostove v Prahe predstaví množstvo nových značiek, akýmisú napríklad Ecoheart, Individual, BUDOAR - butikové hračkárstvo, neoprenové plavky Swell Wetsuits alebo Sleeping Beauty. Návštevníci samôžu tešiť i na svoje obľúbené stálice, opäť sa zúčastnia napríklad Akari, Black Mountain, štúdio Malíská, Fraise, Magaela, Krispol store, PunkTura alebo Vuchu.
K festivalu neodmysliteľne patrí aj výborné jedlo a pitie o ktoré sa postarajú napríklad VinCaffé (LaGenovese), Upekla, Café Buddha, dizajnovékoláčiky Lelí´s Cupcakes, burgry Frank´s či Angelato. Prenajmenších návštevníkov je pripravený obrovský detský kútik s indiánskym tee-pee od značky Devoto a workshopy od Ponrepo deťom,Testováno na dětech, časopisu Raketa, Keytone jazykovej školy, Unlimited design, sobotné a nedeľné divadelnépredstavenia pre deti a dospelých od Buchet a loutek.

Festivalu sa zúčastní viac ako 160 tvorcov a dizajnérov.
10 skvelých kapiel: Eddie Stoilov, Čoko Voko, Jelen, PSH, Sunflower Caravan, Cirkus Problem, Vložte kočku, Olats Otesoc, Pilot a No surprise.
Divadlo pre deti i dospelých Buchty a loutky.
Módne prehliadky, dídžeji, veľký pestrý detský kútik.
A k tomu skvelé jedlo a pitie!
Bezplatný a bezbariérový vstup.
Dog friendly.

Všetky informácií: http://www.dyzajnmarket.com/