Fashion Show recyklovanej módy

Fashion Show recyklovanej módy

Trvanie: 22. apríl 2016
Miesto: Rivers Club, Tyršovo nábrežie, Bratislava, Slovensko

Aj oblečenie a šperky z použitých materiálov môžu byť krásne! Presvedčia vás o tom mladí dizajnéri aj renomovaní návrhári na špecifickej módnej prehliadke. Na Fashion Show recyklovanej módy uvidíte modely vyrobené z použitého textilu a nepotrebných vecí.
Príďte sa pozrieť, čo všetko sa dá urobiť zo starej rifľoviny alebo vrchnákov z fľašiek! Ukážu vám to aj návrhárka z Anglicka Sara Li-Chou Han, či slovenská dizajnérka kabeliek a šperkov Denisa Bizoňová. Netradičnú módnu šou bude moderovať Michal Sabo a zaspieva diva Anita Soul.
Ekologické odevy si môžete priamo na mieste vydražiť a urobiť tak dobrú vec. Výťažok z akcie pôjde rodinám v núdzi!
Staré rifle, vrchnáky od fliaš, či nepotrebné kusy oblečenia nemusia skončiť v odpadkoch, ak sa dostanú do rúk šikovných návrhárov. Vedia z nich vyčariť skutočné skvosty. Podobne ako dizajnérka kabeliek a šperkov Denisa Bizoňová, ktorej výtvory budete môcť obdivovať na Fashion Show recyklovanej módy.
Na Fashion Show recyklovanej módy uvidíte originálne slovenské aj zahraničné modely. Medzi nimi aj od Angličanky Sary Li-Chou Han, ktorá sa k navrhovaniu krásnych a zároveň ekologických modelov dostala na vysokej škole. 
„Ak chceme žiť v spravodlivom svete a chceme zachovať zdravú planétu pre ďalšie generácie, musíme sa trochu inak správať. Jednou z ciest je recyklovanie. A aj recyklovanie módy. Viete, že tona second-handového oblečenia stojí približne 1160 eur a tona nového až neuveriteľných 17 tisíc? Pritom zo starých materiálov sa dajú vyrobiť naozaj sexi odevy,“ dodáva Sara Li-Chou Han.
Jedinečná módna prehliadka ukáže ako použitím starých materiálov vzniká nové oblečenie, ktoré šetrí životné prostredie. Projekt Resonance chce v spolupráci so študentmi Školy úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru v Bratislave a renomovanými návrhármi presvedčiť, že stačí fantázia a vznikne niečo úžasné!
Fashion Show recyklovanej módy bude moderovať Michal Sabo, ktorý je veľkým fanúšikom módy. Záujemcovia si budú môcť modely vydražiť a podporiť tak dobrú vec. Výťažok pôjde rodinám v núdzi. Na prehliadke vystúpi diva Anita Soul a hostia to potom roztočia na módnej afterparty.

Termín: 22 apríl 2016 o 20.00 hod.
Miesto: Rivers Club, Tyršovo nábrežie, Bratislava, Slovakia
Vstupenky: http://www.predpredaj.sk/
FB event: https://www.facebook.com/events/1501006433541169/
Info: http://resonance.sk/information/fashion-show-recyklovanej-mody-22-april-2016/

Lístky si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk