Grafická konferencia SPLASH

Grafická konferencia SPLASH

Trvanie: 19. september 2015
Miesto: Zemědělská univerzita, Praha, Česko

Grafická konferencia SPLASH prináša v priebehu dvoch dní formou prednášok, workshopov a sprievodného programu množstvo zaujímavých informácií z oblasti 2D a 3D grafiky, animácie, postprodukcie, dizajnu a ďalších kreatívnych odvetví.
SPLASH je nasledovníkom legendárnej konferencie MAXCON, ktorá si od roku 2005 získala dobré profesionálne meno aj priaznivú návštevnosť. V súčasnosti čoraz rýchlejšie sa rozvíjajúci svet počítačovej grafiky a rastúci záujem zo strany predovšetkým mladých užívateľov vyžadoval nový koncept podujatia. Teraz spája nielen pôvodný svet 3D grafiky a modelácie, ale aj oblasť 2D digitálnej grafiky, digitálnu maľbu, concept art, vizualizáciu, ilustráciu a najnovšie aj dizajn.
11. ročník konferencie sa uskutoční od 19. do 20. septembra 2015 a ponúkne množstvo noviniek. Prednášky a workshopy prídu moderovať úspešní autori z rôznych odvetví. Prednášky sa uskutočnia v češtine aj v angličtine, v roku 2015 sa očakáva väčší počet zahraničných prednášateľov. Novinkou je možná konzultácia svojho portfólia/showreelu s profesionálmi.
SPLASH organizuje server MAXAREA.COM, dlhoročný podporovateľ počítačovej grafiky u nás. Samotná konferencia sa uskutoční v najmodernejších priestoroch pražskej Poľnohospodárskej univerzity s veľkou prednáškovou sálou s kapacitou 400 miest, videoprojekciou a ozvučením. Na workshopy alebo menšie prednášky budú vyhradené ďalšie priestory určené na štúdium a vybavené projekciou.

Informácie: http://get-splashed.cz/
Zostrih z minuloročnej konferencie: https://www.youtube.com/watch?v=9YW7Qj-Slmw.