New Wave Photography 2013

New Wave Photography 2013

Trvanie: 19. september 2012 - 19. október 2012

Termín: 19. 10. 2012.
United Creativity, organizácia podporujúcazaroveň mladých a uznávaných umelcov zo strednej a východnej Európy, pozýva fotografov, aby posielali svoje prihlášky
na druhú edíciu New Wave Photography, ktorá ukáže práce vybraných fotogravov v Londýne a Krakove na jar a v lete nasledujúceho roka.
Cieľom organizácie je vybudovaťkultúrny most medzi východnou a západnou Európoua ukázať širšej verejnosti práce mladých talentovaných fotografov. United Creativity dáva umelcom možnosť predávať svoje práce – preto všetky fotografie majú vysokú estetickú hodnotu a sú k dispozícii na nákup počas konania podujatiaa on-line. Organizácia taktiež pravidelne informujeo aktuálnom dianí vo svete umenia prostredníctvom svojho blogu. Ak chcete držať krok s aktuálnymi umeleckým podujatiami, stačí navštíviť ich stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/unitedcreativity.

Každý, kto pochádza z regiónu strednej a východnej Európy a je vo veku do 35 rokov môže prihlásiť svoje práce do 19. októbra 2012.
Viac informácií o tom, ako zaslaťpráce nájdete na stránke United Creativity: http://unitedcreativity.org/index.php/new-wave-photography-2013-uk/