Odborný seminár Interiéry

Odborný seminár Interiéry

Trvanie: 6. november 2014
Miesto: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Česko

Registrácia: do 2. novembra 2014. 
Na Vyššej odbornej škole, Odbornej škole a Strednej priemyselnej škole v českej Volyni sa uskutoční 6. novembra 2014 tretí ročník seminára Interiéry určeného najmä pre profesionálov. Rovnako ako v minulých ročníkoch účastníkov seminára čakajú prednášky, ich tohtoročnou ústrednou témou sú trendy a novinky. Konkrétne: čo znamenajú trendy, ako ich prezentujú médiá, ako ovplyvňujú človeka a zákazníka? Je trendom v navrhovaní skôr ručná kresba alebo počítačová vizualizácia? Samozrejmosťou budú ukážky noviniek z oblasti kovania, rozličných materiálov a ich využitia v praxi. Prednášky sa budú zaoberať aj témami zameranými na zaujímavé realizácie, napríklad komplexu na Maledivách či reštaurácie v mexickom štýle alebo využitie obalového materiálu v interiéri, tzv. PET-design.
Podujatie bude mať aj v tomto roku sprievodný program v podobe mini veľtrhu. Návštevníci si budú môcť prezrieť panely so vzorkami zo špeciálnej expozície Scéna: Inšpirácie a trendy.
Druhý deň profesionálneho stretnutia bude venovaný nielen semináru, ale aj oslavám 150. výročia založenia školy, spojeným so slávnostným otvorením Vzdelávacieho strediska (nadregionálneho významu) pre spracovateľský priemysel, ktoré bolo postavené v blízkosti školy z prostriedkov Regionálneho operačného programu.

Viac informácií a on-line prihláška: http://www.interiery2000.cz/.