Scéna: Inspirace & Trendy 2014

Scéna: Inspirace & Trendy 2014

Trvanie: 20. marec 2014 - 23. marec 2014
Miesto: Praha, Česko

Súčasťou tohtoročného veľtrhu nábytku a interiérového dizajnu For Furniture 2014, ktorý sa uskutoční v dňoch 20. – 23. 3. 2014 v areáli PVA EXPO Praha v Letňanoch, bude špeciálna expozícia svetových dizajnérskych trendov s názvom Scéna: Inšpirácie & Trendy 2014.
Ide o unikátne predstavenie niekoľkých smerov, ktoré sú inšpirované svetovými veľtrhmi a najnovšími trendmi. Scéna bude rozdelená do štyroch sekcií s odlišnými inšpiráciami – digitálny svet, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekcie budú pozostávať z pôsobivého aranžmánu a veľkého vzorkovníka materiálov od podláh, cez tapety a bytový textil až po výrobu nábytku a pod.
Cieľom projektu je, aby sa interiéroví dizajnéri a architekti dozvedeli o nových materiáloch a výrobkoch, ktoré sú dostupné v Českej republike a na Slovensku. Nebude chýbať kontakt na výrobcov aj dodávateľov, presný opis materiálu a jeho využitie v interiéri. Akcia je určená nielen pre dizajnérov, ale aj pre širšie publikum. Usporiadateľ špecializovanej sekcie veľtrhu For Furniture – firma ABF pripravuje k podujatiu brožúru s názvom Scéna: Inšpirácie & Trendy 2014. V nej nájde záujemca všetky informácie, kontakty i obrazový materiál. Brožúra bude k dispozícii na stiahnutie zdarma.

Expozícia Scéna: Inšpirácie & Trendy 2014 bude na veľtrhu situovaná v časti Design Shaker  v strede haly č. 4 na ploche 100 m2. Projekt pripravuje Ing. Iva Bastlová DiS, odborníčka na interiérový dizajn.
Informácie: www.abf.cz.