Schwarzkopf Fashion Talent´12

Schwarzkopf Fashion Talent´12

Uzávierka: 25. september 2012 (utorok), 23:55
Miesto: Bratislava, Slovensko

Odborná porota sa rozhodla udeliť hlavnú cenu Schwarzkopf Fashion Talent 2012 28-ročnej absolventke VŠVU v Bratislave a nezávislej dizajnérke Michaele Mazalánovej. Viac informácií o výsledkoch súťaže - webnoviny.sk

Schwarzkopf Fashion Talent´12 je šieste pokračovanie súťažného projektu o najtalentovanejšieho módneho návrhára. Slovenské centrum dizajnu spolu s VŠVU sú odborným garantom projektu. Cieľom projektu je podporiť talentovaných jednotlivcov v obore módneho návrhárstva, prepojiť módu s každodenným moderným životom a vyzdvihnúť nové riešenia v oblasti odevného dizajnu. Projekt rovnako oceňuje kvalitu, zručnosť a novotárstvo módnych dizajnérov, umožňuje im vzájomnú konfrontáciu a verejnú prezentáciu.

Prihlásené súťažné návrhy posúdi odborná porota v dvoch kolách. V druhom kole vybraní 10 finalisti zrealizujú svoju kolekciu 6 modelov, ktorú odovzdajú vyhlasovateľovi súťaže najneskôr do 25. 9.2 012.
Kolekcie finalistov budú prezentované na finálovej módnej prehliadke dňa 27. 9. 2012 v bratislavskom Auparku, na ktorej odborná porota vyberie víťaza súťaže Schwarzkopf Fashion Talent 2012.

Viac informcií na www.schwarzkopffashiontalent.sk/