Tvarológia

Tvarológia

Trvanie: 29. september 2015
Miesto: Connect Coworking - CVERNOVKA, Páričkova 18, Bratislava, Slovensko

Interaktívny workshop s praktickým tréningom využitia psychológie tvarov vo vizuálnej komunikácii je určený všetkým kreatívcom, marketérom, dizajnérom, mladým podnikateľom, všetkým, ktorí chcú zlepšiť svoju vizuálnu komunikáciu, všetkým, ktorí plánujú redizajn brandu, komukoľvek, kto chce efektívne komunikovať prostredníctvom psychológie tvarov.

Tvary a línie ako základný stavebný prvok nášho vizuálneho slovníka sú nám natoľko prirodzené, že ich význam ostáva často nepovšimnutý. Tvary nás v každodennom živote ovplyvňujú mnohými spôsobmi, ktoré si často ani neuvedomujeme. Na workshope Tvarológia l. sa budeme venovať základným kategóriám psychológie tvarov, efektívnej komunikácii tvarmi, kultúrnym kontextom tvarov, dynamikám tvarových kompozícií, využitiu a pôsobeniu tvarov v dizajne, ale aj negatívnemu priestoru a jeho využitiu.

Workshop povedie Dominika Žáková, v súčasnosti maliarka v slobodnom povolaní, absolventka IV. ateliéru prof. Csudaia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. V minulosti rozbiehala galériu mladého umenia – Galériu Dunaj, kde viedla pravidelné maliarske worshopy. Jej cieľom je priblížiť umenie širšej verejnosti a predstaviť jej mnohé možnosti, akými vie umenie ľudí obohatiť.

Termín konania: 29. september 2015 o 17:00 hod.
Miesto konania: Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, Bratislava

Cena lístka: Obyčajný 49 €, Člen Connect 39 €

Rezervácie a info: marcela@connect-network.com 
Rezervácie a info: 0904 120 618
FB event: www.facebook.com/events/1620285674908323/