Workshop Aarona Marcusa v Prahe

Workshop Aarona Marcusa v Prahe

Trvanie: 2. február 2015

Guru svetového UX dizajnu a profesor Institute of Design v Chicagu Aaron Marcus bude viesť 2. februára 2015 v Prahe workshop Mobile Persuasion UX design.
Počas pražského workshopu odovzdá Aaron Marcus špecialistom na UX dizajn svoje know-how medzinárodne uznávaného experta na pôžitok z užívania. UX dizajn je aktuálnym trendom v navrhovaní webových stránok a aplikácií pre mobilné zariadenia. Workshop organizuje česká Asociácia UX a Jan Brejcha, priekopník HCI/UX a interkultúrneho dizajnu v ČR. Je určený najmä pre UX dizajnérov, HCI dizajnérov, interakčných dizajnérov, UX špecialistov, softvérových inžinierov a online marketérov. Workshop bude v anglickom jazyku bez prekladu.
Registrácia a ďalšie informácie: http://www.dobryweb.cz/workshop-marcus.

O Aaronovi Marcusovi
Aaron Marcus (1943) je prezidentom Aaron Marcus and Associates a priekopníkom mobile user-experience dizajnu. Počas svojej 47-ročnej praxe napísal 15 kníh, 300 článkov, publikoval 10 prípadových štúdií na tému mobilného dizajnu a uskutočnil množstvo prednášok a workshopov po celom svete. Je profesorom na Institute of Design v Chicagu a vedúcim UX ateliéru pri De Tao Academy v Šanghaji. V súčasnosti chystá knihu s názvom Mobile Persuasion Design.
http://www.amanda.com/