Spacetris post-mortem / Oživovanie starých techník / SBA

Spacetris post-mortem / Oživovanie starých techník / SBA

Termín: 19. marec 2019, 18:00
Miesto: Galéria dizajnu Satelit, Kollárovo námestie 10, Bratislava

👉 Spacetris post-mortem
👉 Prezentácia projektu Oživovanie starých techník
👉 Aktivity Slovak Business Agency

🚀 SPACETRIS POST-MORTEM
🗣 (Michal Ferko)
Ako prebiehal vývoj hry Spacetris od nápadu až po release na Itch.io. Čo išlo dobre a čo naopak zle. Ako FPU pomohlo tomu, aby Spacetris vznikol, a prečo na ňom už nepracujeme. To všetko sa dozviete v tomto honest post-mortem, kde narovinu porozprávame o tomto všetkom. Prezentácia bude plná dobrých rád pre začiatočníkov, ako to naozaj nerobiť.

🚀 OŽIVOVANIE STARÝCH TECHNÍK
🗣 (Miriam Kulacsová, René Gabrielli)
Ako môže počítačová hra prispieť do vzdelávacieho programu mestskej galérie a obohatiť jej návštevníkov? Miriam Kulacsová a René Gabrielli vám svojou prednáškou priblížia unikátny herný projekt Oživovanie starých techník, ktorý vyvíjajú namieru pre jednu z bratislavských galérií. Dozviete sa, ako vznikal funkčný prototyp od prvotnej idey až po aktuálnu verziu hry.

🚀 SLOVAK BUSINESS AGENCY
🗣 (Magdaléna Čisárová)
V prednáške budú odprezentované možnosti využívania bezplatných služieb Slovak Business Agency, Národného podnikateľského centra a programu Erasmus pre mladých podnikateľov. Dozviete sa nové možnosti ako vycestovať bezplatne na medzinárodnú konferenciu a veľtrh v EÚ, ako bezplatne získať konzultanta, ktorý vám pomôže napríklad s napísaním žiadosti o dotáciu. Zistite, ako sa môžete bezplatne zúčastniť seminárov, prednášok či workshopov, ktoré vám pomôžu rozbehnúť biznis, alebo ho posunúť na vyššiu úroveň. Počuli ste už o európskom výmennom programe pre mladých podnikateľov?

Podujatie na Facebook-u.