iF DESIGN TALENT AWARD - Príležitosť pre mladých dizajnérov

 iF DESIGN TALENT AWARD - Príležitosť pre mladých dizajnérov

Uzávierka: 5. február 2018 (pondelok), 00:00

Pre nový ročník medzinárodnej súťaže iF DESIGN TALENT AWARD (2018_01) pripravili jej organizátori štyri aktuálne témy. Tieto sa budú meniť každých šesť mesiacov. Súťaže sa môžu zúčastniť študenti a čerství absolventi (z rokov 2016, 2017) všetkých kurzov a odborov súvisiacich s dizajnom. Prihlásené návrhy by nemali byť staršie ako dva roky. Môže to byť produkt, aplikácia, projekt alebo koncepcia služieb. Návrhy môžu predložiť jednotlivci, rovnako aj kolektívy (max. štvorčlenné).

Účasť v programe iF DESIGN TALENT AWARD 2018_01 je bezplatná.

Prihlášky (iba online) tu.
Uzávierka: 5. február 2018
Porota: 27. február – 23. marec 2018
Vyhlásenie výsledkov: koniec marca 2018

Ceny:
Nezávislá medzinárodná odborná porota rozdelí peňažné odmeny vo výške 5 000 eur na jednu tému.

Aktuálne témy:
1. Predstavte si, že máte vytvoriť značku so silným vizuálnym odkazom na medveďa Pandu, ktorá je určená na charitatívne účely.

2. Čo by ste navrhli, ak by ste boli zodpovední za dizajn mestského priestoru na olympijských hrách v Tokiu v roku 2020?

3.Viete si predstaviť na aké ďalšie účely môžu slúžiť drony? Ponúknite svoje nápady na ich nové využitie, prípadne ako sa dajú vylepšiť už existujúce služby!

4. Ktoré dizajny vašich domácich spotrebičov považujete za nadčasové? Skúste vytvoriť domáce spotrebiče a domáce výrobky s jasnou filozofiou ich dizajnu a nadčasovou kvalitou.