4. Medzinárodná súťaž REGGAE plagátov 2015

4. Medzinárodná súťaž REGGAE plagátov 2015

Uzávierka: 15. október 2015 (štvrtok), 23:55
Miesto: medzinárodná

Štvrtý ročník medzinárodnej súťaže Reggae plagátov otvorila možnosť prihlasovania plagátov inšpirovaných Reggae hudbou. Najlepších 100 plagátov bude vybratých porotcami z rád profesionálnych dizajnérov a budú prezentované na výstavách “The Art of Reggae / Umenie Reggae” na celom svete. Tieto výstavy sú kurátorsky koncipované ako platforma pre zdieľanie vízie pre sieň slávy múzea Reggae v Kingstone na Jamajke.
Cieľom tejto súťže je poukázať na pozitívny odkaz reggae hudby a osláviť tak dosah tejto hudby i kultúry na svet. Termín reggae zahŕňa i ďalšie jamajské hudobné žánre ako Ska, Rocksteady, Roots Reggae, Dub, Dancehall a tiež unikátny jamajský Soundsystem. Hľadáme kreatívne a novátorské vizuálne vyjadrenia autorov, ktorí sú vo svojich plagátoch schopní zachytiť energiu a pozitívne vlny hudby Reggae. Veľa šťastia!

Podmienky účasti
4. medzinárodná súťaž Reggae plagátov je otvorená pre grafických dizajnérov a ilustrátorov z celého sveta. Umelci/ Dizajnéri môžu prihlásiť ľubovoľný počet prác. Tie však predtým nesmeli byť verejne publikované v médiách. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke: www.reggaepostercontest.com

Autorské práva
Prihlásené diela zostávajú výhradným majetkom ich tvorcov. Medzinárodná súťaž Reggae plagátov 2015 si vyhradzuje právo reprodukovať a distribuovať tretím stranám limitovaný počet - menej ako 1500 kópií víťazných návrhov plagátov vo formáte 50 x 70 cm. Tiež si vyhradzujeme právo na publikovanie víťazných plagátov v katalógu k sprievodným výstavám v neobmedzenom počte.

Termín uzávierky prihlasovania plagátov: 15. október 2015
Viac informácií: http://www.reggaepostercontest.com/

Súbory na stiahnutie
súbor PDF Prihláška pdf (118,0 kB)