Pecha Kucha Night / Vol. 14 / téma SKLO

Pecha Kucha Night / Vol. 14 / téma SKLO

Trvanie: 18. september 2015
Miesto: KC KINO Železný Brod, Husova 697, Železný Brod, Česko

V predvečer slávnostného otvorenia Skleneného mestečka v piatok, 18. septembra 2015 sa uskutoční očakávaná akcia - PechaKucha Night Železný Brod, ktorá bude v prevažnej miere zameraná na SKLO.
Oslávte s nami tretí rok trvania projektu Pecha Kucha Night Železný Brod! Tento nezvyklo poňatý spoločenský večer má veľké množstvo fanúšikov. A je to práve publikum, ktoré spoluvytvára nezameniteľnú atmosféru a priestor pre výmenu skúseností a stretnutí zaujímavých osobností. Každý prezentujúci má k dispozícii 20 obrázkov a maximálne 20 sekúnd, počas ktorých môže okomentovať každý z nich. Návštevníci sa môžu tešiť na prezentácie sklárskych výtvarníkov a dizajnérov, tvorba ktorých je známadoma i v zahraničí. Pripomenieme si významné osobnosti a predstavia sa i také inštitúcie a projekty, bez ktorých by české sklárstvo nebolo tak výnimočné.

Termín konania: 18. september 2015 o 19.00hod.
Miesto konania: KC KINO Železný Brod, Husova 697, Železný Brod

Včas si zabezpečte svoje vstupenky na túto divácky atraktívnu akciu, plnú informácií a improvizácie  na http://www.csks.cz/dr-cs/105-turisticke-informacni-centrum-zelezny-brod.html