In The Midl Design Forum

 

In The Midl Design Forum

Trvanie: 22. september 2014 - 24. september 2014
Miesto: Bratislava - Staré Mesto, Bratislava, Slovensko

In The Midl Design Forum bude hostiť svetových aj slovenských dizajnérov.
Medzinárodná konferencia In The Midl Design Forum (IMdF) je už druhý rok súčasťou Bratislava Design Week. Fórum sa bude sa konať od 22. do 24. septembra  na troch miestach v centre Bratislavy.
IMdF je určené v prvom rade pre odbornú dizajnérsku verejnosť, no dvere majú otvorené aj ostatní nadšenci dizajnu. Jednotlivé časti fóra totiž tvoria -a(u)kcia dizajnu, jednodňová konferencia a workshopy, ktoré povedú zahraniční hostia. Hlavným zámerom je hľadať súčasné témy a ich interpretácie a vytváranie profesijných kontaktov v oblasti akokoľvek spätej s dizajnom.

Medzi potvrdenými hosťami druhého ročníka IMDF nájdete oceňovaného britského dizajnéra Benjamina Huberta, švajčiarsky dizajnérsky multi-talent Floriana Hauswirtha, progresívnu kreatívnu skupinu kurátorov a grafických dizajnérov OKOLO (CZ), nekonvenčné berlínske duo Llov Llov, rešpektovaného španielskeho umelca v oblasti sociálneho dizajnu Cuuro Clareta  a ďalších.

V rámci podujatia A(u)kcia organizátori pripravili nielen unikátne dizajnérske produkty od slovenských dizajnérov. A(u)kcia je zameraná na podporu a zviditeľnenie slovenského dizajnu. Uskutoční sa spolu s módnou prehliadkou pri otvorení druhého ročníka Bratislava Design Week v priestoroch nádvoria Filozofickej fakulty na Gondovej ulici.

In The Midl Design Forum
Termín: 22.- 24. september
Miesto konania: Bratislava - Staré Mesto: Prednášky: Café Berlinka SNG, Aukcia - Gondova 2, Univerzita Komenského, Workshopy: Laurinská 14 – Centrála BADW 2014


http://inthemidlforum.sk/
https://www.facebook.com/inthemidlforum?fref=ts