B2WORTH 2020: virtual company mission in the fashion and design sectors

 

B2WORTH 2020: virtual company mission in the fashion and design sectors

Trvanie: 4. jún 2020 - 12. jún 2020

V nadväznosti na aktuálnu situáciu vo svete a mnohých oznamoch o rušení tohtoročných svetoznámych podujatí v oblasti dizajnu a módy (napr. Salone del Mobile v Miláne, atď.) iniciatíva WORTH v spolupráci s konzorciom SIMPLER za podpory siete Enterprise Europe Network pristúpila k realizácii virtuálneho podujatia pre spoločnosti zapojené do iniciatívy WORTH ale i mimo nej. Využite príležitosť stretnúť sa s potenciálnymi zahraničnými partnermi na komerčné zhodnotenie svojich dizajnérskych výrobkov z odvetví ako móda, textil, obuv, kožušina, koža, nábytok, bytové doplnky či klenoty.
Účasť je BEZPLATNÁ.


Termín konania podujatia je 17. – 18. jún 2020 a forma je ONLINE – na základe vopred dohodnutých bilaterálnych stretnutí. Cieľom podujatia je prepojiť „hráčov“ z rôznych profesií, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu v oblasti DESIGN & FASHION. B2B akcia je otvorená pre účastníkov z rôznych sektorov (firmy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy, jednotlivcov a i.).

V prípade záujmu o účasť sa registrujte a vyplňte Váš profil tu a po potvrdení registrácie si môžete začať vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len ak ho potvrdí aj druhá strana.

Registrácia je otvorená pre všetkých záujemcov a to do 12. júna 2020.


!Dôležité!: Pri registrácii prosím uveďte ako Váš „Support Office“ EEN-CVTI SR. Postup: na prvej stránke vášho profilu po prihlásení na podujatie treba vyplniť úplne poslednú kolónku „Choose your local support office“.

Postup: na prvej stránke vášho profilu po prihlásení na podujatie treba vyplniť úplne poslednú kolónku „Choose your local support office“.

Viac informácií o tom, ako sa na podujatie registrovať a dohodnúť si virtuálne stretnutia je k dispozícii na stránke podujatia.

S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať – mailom: maria.pospisilova@cvtisr.sk; telefonicky: +421 2 69253 108; alebo cez skype.

S pozdravom

Tím EEN CVTI SR