Osobný tetovací strojček

 

Osobný tetovací strojček

Osobný tetovací strojček Jakuba Pollága Vám umožňuje zrealizovať malé umelecké dielo na vlastnej koži v pohodlí domova. Dizajnér Jakub Pollág navrhol osobný tetovací strojček ako formu demokratizácie tetovacieho priemyslu. Jakub Pollág, ktorý spolu s Václavom Mlynářom tvoria štúdio štúdio deFORM, ukončil tento projekt počas svojich štúdií na Royal College of Art v Londýne. Tento nástroj, nedávno prezentovaný na každoročnom festivale módy a dizajnu designblok v Prahe, umožňuje používateľom permanentne skrášliť svoju, či priateľovu kožu. Tento “urob-si-sám” prístup plne nahrádza nutnosť využitia služieb profesionálneho tetovača.

“Cieľom tohto projektu je umožniť vznik tetovaní, ktoré nie sú len o estetickej hodnote, no ich hlavným účelom je odrážať vzácne spomienky”, vysvetľuje Pollág. “Vzhľadom na ich trvalosť je dôležité, že tieto tetovania sú autentické a absolútne jedinečné.” Jednoduchý mechanizmus zostáva dostupným prostredníctvom aj napriek využitiu kvalitných, štandartných komponentov - sterilných ihiel a trubičiek na farbu.

Pollág zdôrazňuje, že hlavným cieľom tohto projektu je poskytnúť ľuďom čo najkvalitnejší nástroj, ktorý je lacný, no zároveň kvalitný. Súprava obsahuje všetky potrebné súčiastky, ktoré užívateľovi umožňujú okamžité tetovanie. Tento malý nástroj pomáha realizovať všetky typy obrazcov a predlôh, no takisto tetovačovi umožňuje tieňovanie, či farebnú výplň veľkých plôch.

Info: http://www.studiodeform.com/Products/Personal-Tattoo-Machine

Produkt: http://www.personaltattoomachine.com/about/