Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Národná cena za dizajn 2017

NOVÝ KONCEPT - Formovanie efektívnej komunikácie PRAX – VZDELÁVANIE v kreatívnych odvetviach

NOVÝ KONCEPT - Formovanie efektívnej komunikácie PRAX – VZDELÁVANIE v kreatívnych odvetviach

Miesto: Galéria dizajnu Satelit, Bratislava, Slovensko


Ako zabezpečujeme kvalitu vzdelávania na odborných školách a tým aj prísun kvalifikovaných mladých ľudí do odvetvia? Aké sú možnosti spolupráce, aby sme dosiahli dobré výsledky? Ako zapojiť do vzdelávania čo najviac odborníkov z praxe bez neúmernej záťaže? Čo je duálne vzdelávanie? Kto sú podporné organizácie a čo ponúkajú?
Príďte vyjadriť svoj názor, sformulovať požiadavky odvetvia a zistiť, ako ich presadiť.

Podujatie je zamerané na súčasné možnosti vstupu praxe do obsahu vzdelávania a formovania spoločného postupu, ako tieto možnosti lepšie využiť pre kvalitnú prípravu mladých ľudí pre kreatívne odvetvia.
Podujatie je určené najmä odborníkom, zamestnávateľom, živnostníkom, slobodným umelcom, malým a stredným podnikom, asociáciám, združeniam apod. aktívnym v kreatívnych odvetviach.
Organizátormi podujatia sú Slovenská živnostenská komora, Slovenské centrum dizajnu a Regionálna rozvojová agentúra Senec-Pezinok.

Vstup pre registrovaných účastníkov. Registrovať sa môžete do 21. 11. 2017 na tejto linke.
Organizátori ponúkajú vybraným záujemcom možnosť vystúpiť s príspevkom.

V prípade záujmu o vystúpenie s príspevkom, registrujte sa prosím do 10. 11. 2017 a vložte do registračného formulára aj krátku anotáciu vášho príspevku (max. 1000 znakov). Príspevok na podujatí by mal byť v rozsahu 10 minút. Organizátori si vyhradzujú právo uviesť len vybrané príspevky, registrovaní prispievatelia budú o rozhodnutí informovaní vopred.

Podujatie sa koná s podporou Slovenskej živnostenskej komory a projektu „Get involved in EP4A: European Partnerships for Apprenticeships“ spolufinancovaného z programu Erasmus+.

Sprievodná akcia Národnej ceny za dizajn 2017 – produktový dizajn.

V galérii môžete zároveň vidieť výstavu Kontinuita. 20 rokov Školy dizajnu venovanú výročiu Súkromnej strednej umeleckej školy dizajnu v Bratislave.

Viac informácií tu.

Program tu.

Facebook event.

Kontakt: Denisa Kičová, kicova@szk.sk