Vypísanie súťaže - Kollárovo námestie

Vypísanie súťaže - Kollárovo námestie

Trvanie: 3. október 2012 - 19. október 2012

Uzávierka súťaže: 10. december 2012.
Súťaž „ARCHITEKTÚRA A DIZAJN VEREJNÉHO PRIESTORU - Kollárovo námestie v nadväznosti na budúce kultúrne centrum Hurbanove kasárne“ vypísalo Slovenské centrum dizajnu v rámci medzinárodného projektu IDeALL (Integrácia dizajnu pre všetkých, podnázov projektu Spoločné aktivity pre netechnologické inovatívne iniciatívy, zamerané na používateľa), ktorého iniciátorom je CitéduDesign v SaintEtienne a ďalšie zahraničné organizácie.
Víťazné návrhy sa budú prezentovať verejne v priestoroch magistrátu mesta Bratislavy v januári 2013 a v marci 2013 na Bienále dizajnu v SaintEtienne vo Francúzsku.
Partneri súťaže: Hlavná architektka Bratislavy Ing. arch. Ingrid Konrada, magistrát mesta Bratislavy, Vysoká škola výtvarných umení, Fakulta architektúry STU.

Súťažné podmienky
otvoriť súťažné podmienky dizajnérskej súťaže  "Architektúra a dizajn verejného priestoru - Kollárovo námestie v nadväznosti na budúce kultúrne centrum Hurbanove kasárne"
 ikonka PDF Architektúra a dizajn verejného priestoru - Kollárovo námestie v nadväznosti na budúce kultúrne centrum Hurbanove kasárne (7 245 kB; pdf)

Kontaktné údaje:
Nina de Gelder, koordinátorka projektu IDeALL
e-mail: nina.degelder@scd.sk

Viac o projekte IDeALL:
IDeALL - Spoločné aktivity pre netechnologické inovatívne iniciatívy, zamerané na používateľa.
Pridajte sa ku komunite IDeALL zaslaním Letter of Support, listu, ktorým vyjadríte podporu projektu, budete súčasťou platformy a získate príležitosť zúčastniť sa na aktivitách už od začiatku.
ikonka PDF  IDeALL - Spoločné aktivity pre netechnologické inovatívne iniciatívy  (327 kB; pdf)

IDeALL