Antalis Interior Design Award

Antalis Interior Design Award

Uzávierka: 31. január 2020 (piatok), 00:00

Cena za interiérový dizajn, Antalis Interior Design Award (AIDA), je iniciatíva spoločnosti Antalis a prvá medzinárodná súťaž zameraná na tvorbu personalizovaných interiérov. Vytvára príležitosť pre architektov, interiérových návrhárov, študentov dizajnu alebo tlačiarov, predstaviť svoje najlepšie projekty a preveriť ich kvalitu tvárou v tvár konkurencii z celého sveta. Odmenou pre účastníkov je zviditeľnenie v partnerských elektronických a tlačových médiách a na medzinárodných podujatiach, na ktorých sa spoločnosť Antalis zúčastňuje. Najlepšie projekty sú tiež uverejnené v špeciálnej publikácii The Book, ktorá bola vydaná v náklade 10.000 kópii a distribuovaná významným dizajnérskym agentúram, galériám a múzeám, architektonickým ateliérom, brand ownerom a na iných kľúčových miestach dizajnu.

Organizátor súťaže
Antalis je známy ako európsky líder v distribúcii papiera a priemyselných obalových riešení, zastáva tiež popredné miesto v distribúcii materiálov pre podporu vizuálnej komunikácie s ambíciou stať sa hlavným hráčom na trhu materiálov určených pre dizajn interiérov. Antalis ponúka množstvo potlačiteľných médií na dekoráciu a personalizáciu priestorov: tapety, akryláty, samolepiace filmy, tieniace a akustické textílie, magnetické riešenia, plotrové vinyly, doskové materiály ...
Našim cieľom, ako vyhlasovateľa súťaže, je inšpirovať dizajnérov prostredníctvom širokej ponuky inovatívnych potlačiteľných médií pre dekoráciu a personalizáciu priestorov. Predstavovať nové možnosti digitálnej tlače a spracovania, rozširovať obzory, podnecovať ku kreativite, hravosti a experimentovaniu.

AIDA 2019
Prvý ročník súťaže Antalis Interior Design Awards 2017 bol s účasťou 341 projektov, obrovským úspechom. Už teraz v októbri štartujeme nový ročník AIDA 2019, ktorý je oficiálne vyhlásený v 20, prevažne Európskych, krajinách. Svoje projekty môžu záujemcovia prihlásiť od 1. októbra 2019 do 31. januára 2020 na webových stránkach www.antalisinteriordesignaward.com. Projekty sa budú hodnotiť v 5. kategóriách: stravovacie zariadenia, maloobchodné prevádzky, kancelárske priestory, obytné priestory, verejné budovy. Jedinou podmienkou zaradenia projektu do súťaže je využitie aspoň jedného materiálu z oblasti vizuálnej komunikácie z ponuky Antalis.