Hack the Crisis: 48-hodinový virtuálny hackathon

Hack the Crisis: 48-hodinový virtuálny hackathon

Globálnu iniciatívu Hack the Crisis prinášame na Slovensko už najbližší víkend 3. - 5. apríla. Inšpirovali sme sa našimi priateľmi z estónskej komunity Garage48. Hack the Crisis je 48-hodinový virtuálny hackathon počas, ktorého tímy riešia problémy a výzvy, ktoré so sebou priniesla pandémia COVID-19.

Pozývame všetkých technologických nadšencov, expertov, startupy, inovatívne firmy, zástupcov štátnej správy a širokú verejnosť, aby spojili svoje sily v boji s pandémiou a už tento víkend sa zúčastnili online hackathonu Hack the Crisis Slovakia.

Často kladené otázky

Ako to celé funguje?

Nahlás problémy a výzvy, ktoré vidíš okolo seba alebo sa prihlás ako účastník, ktorý môže pomôcť už identifikované problémy vyriešiť. Našou úlohou bude zkoordinovať všetky procesy a poskytnúť ti všetky dôležité informácie, mentoring a kontakty na to, aby si bol schopný vytvoriť to najlepšie možné riešenie na daný problém.

Nemám tím. Môžem sa pridať?

Áno! Stačí sa len zaregistrovať ako individuálny účastník a daj nám vedieť, aká je tvoja expertíza. Ak budeme mať tímy, ktoré budú potrebovať niekoho ako ty - obratom ti dáme vedieť. Šanca pripojiť sa k niektorému z tímov bude v Piatok.

Kedy a kde sa hackathon uskutoční?

Hackathon sa uskutoční ONLINE. Presnú agendu oznámíme čoskoro, ale môžeš sa pripraviť na hlavnú akciu v období 3-5 Apríl. Keďže nejde o tradičný event a niektoré riešenia sú potrebné ihneď, najnaliehavejšie prípady budeme riešiť tak skoro ako to bude možné.