Absolventi módy 2012

Absolventi módy 2012

Trvanie: 3. október 2012 - 4. november 2012
Vernisáž: 3. október 2012 (streda), 18:00
Miesto: VIB Satelit, Dobrovičova 3, Bratislava, Slovensko

Termín výstavy: 3. 10. –  4. 11. 2012.
Slovenské centrum dizajnu, Výstavný a informačný bod Satelit a Slovak Fashion Council Vás pozývajú na vernisហvýstavy Absolventi módy 2012.
Slovak Fashion Council v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu predstavujú originálne a svojho druhu jediné podujatie zamerané na podnikatežskú podporu absolventov odevného a textilného dizajnu na Slovensku.

Podujatie je organizované ako prezentácia schopností  a portfólia absolventov módy roku 2012, za účelom upozorni profesionálnu verejnos na nastupujúcu skupinu dizajnérov.  Absolventi módy 2012 sú pripravení na svoje prvé kontakty, podnikatežské výzvy, súaže a spoluprácu s komerčným sektorom.

Na výstave v Satelite chceme predstavi začínajúcich dizajnérov všetkým potenciálnym zadávatežom a klientom rôznych segmentov, ktorí pri svojich každodenných komerčných aktivitách potrebujú do pracovných procesov zapoji textilného alebo odevného návrhára. Ciežovou skupinou je preto textilný priemysel ako taký, automobilové alebo interiérové firmy, divadlá, produkčné,filmové, eventové a reklamné agentúry.
Príďte spozna absolventov z pohžadu potenciálnych spolupracovníkov, dodávatežov, realizátorov a odborníkov na textilný a odevný dizajn.
Výstava sa uskutoční v rámci festivalu BLAF.

Výstava: Absolventi módy 2012,
Miesto konania: SATELIT, výstavný a informačný bod SCD, Dobrovičova 3, Bratislava,
Vystavujúci autori: Lucie Králová, Mirka Ferklová, Martin Hrča, Lenka Tatárová, Maja Božovič, Lena ZOUi Rypáková, Andrea Zendeková, Margaréta Drugdová, Iva Těthalová, Jana Krčmárová,
Organizuje: Slovak Fashion Council,

Mediálni partneri:
designum | DESIGNBY.sk | kam do mesta | rádio FM I BratislavaGuide

Slovenské centrum dizajnu
www.scd.sk, scd@scd.sk
Jakubovo nám. 12
P.O Box 131
814 99 Bratislava